Opis
Adiatek Baby 35 E to najmniejsza szorowarka do posadzek z serii Baby, zasilana elektrycznie, przeznaczona do codziennej pielęgnacji i mycia niewielkich powierzchni oraz wąskich przejść. Sprawdzi się w biurach, laboratoriach, warsztatach, salonach samochodowych, restauracjach, sklepach, na tarasach i w innych obiektach, gdzie liczy się zwrotność, kompaktowe wymiary i szybka obsługa.
Model Baby 35 E zapewnia łatwy dostęp do wlewu detergentu dzięki demontowalnemu zbiornikowi zanieczyszczeń. Antypoślizgowe koła są zabezpieczone przed kurzem i wilgocią, nie zostawiają smug, co jest istotne w przestrzeniach o wyższym standardzie. To rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć wydajność (1240 m²/h) z wygodą pracy i estetycznym wyglądem urządzenia.
Ważne: cena obejmuje szczotkę.
Najważniejsze cechy
zasilanie elektryczne (przewodowe), praca bez ograniczeń czasu
idealna do małych obiektów i wąskich przejść
kompaktowe wymiary i łatwe manewrowanie
wydajność teoretyczna: do 1240 m²/h
łatwy dostęp do wlewu detergentu (demontowalny zbiornik zanieczyszczeń)
antypoślizgowe koła bez smug, odporne na kurz i wilgoć
elegancki, nowoczesny design
w zestawie: szczotka
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość czyszczenia | 345 mm |
| Szerokość ssawy | 410 mm |
| Ilość szczotek | 1 szt. |
| Średnica szczotki | 345 mm |
| Obroty szczotki | 145 obr./min. |
| Nacisk szczotki (max) | 25 kg |
| Silnik szczotki | 450 W |
| Typ napędu | półautomatyczny |
| Nachylenie (max) | 2% |
| Silnik ssący | 190 W |
| Podciśnienie ssania | 70 mbar |
| Zbiornik czystej wody | 12,5 l |
| Zbiornik zanieczyszczeń | 13,5 l |
| Masa maszyny | 44 kg |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Poziom hałasu | < 70 dB |
Akcesoria w zestawie
szczotka













Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji