Opis
Adiatek Coral 65 BT to profesjonalna, samojezdna szorowarka bateryjna z siedziskiem dla operatora, zaprojektowana do intensywnego mycia i osuszania posadzek w średnich i dużych obiektach. Maszyna pracuje na 2 szczotkach lub padach, skutecznie szoruje i jednocześnie zbiera wodę, pozostawiając powierzchnię suchą i bez smug. Dużą przewagą tego modelu są stulitrowe zbiorniki oraz szeroki panel czyszczący, co przekłada się na wysoką wydajność i mniej przestojów na uzupełnianie wody lub opróżnianie zbiornika.
Model oferuje szereg rozwiązań poprawiających wygodę i bezpieczeństwo pracy: panel sterujący zabezpieczony przed wilgocią, licznik motogodzin, wskaźnik naładowania baterii oraz wyciszoną pracę silnika ssącego. Zastosowano również automatyczne zatrzymywanie szczotek po 4 sekundach od zatrzymania maszyny i elektroniczną regulację nacisku szczotek. Półokrągła ssawa ułatwia osuszanie na zakrętach, a szybka wymiana gum ssawy odbywa się przez odpięcie klipsa.
Ważne: cena nie zawiera akcesoriów.
Najważniejsze cechy
samojezdna szorowarka bateryjna z siedziskiem operatora
praca na 2 szczotkach lub padach, jednoczesne mycie i osuszanie
wydajność teoretyczna: do 3300 m²/h
szerokość pracy 660 mm i ssawa 1000 mm
zbiorniki: czysta woda 100 l / zanieczyszczenia 105 l
zasilanie 24 V, napęd automatyczny (trakcyjny)
licznik motogodzin i wskaźnik naładowania baterii
panel sterujący zabezpieczony przed wilgocią
wyciszona praca silnika ssącego
zmodyfikowane podawanie wody na szczotki (2 punkty odśrodkowe po obu stronach)
automatyczne zatrzymywanie szczotek po 4 s od zatrzymania maszyny
regulowany nacisk szczotek (elektroniczny)
antykorozyjne podwozie, wnętrza kół zabezpieczone przed kurzem i wilgocią
koła antypoślizgowe bez śladów
szybka wymiana gumy ssawy (klips)
półokrągła ssawa bez wody na zakrętach
Dane techniczne
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Szerokość czyszczenia | 660 mm |
| Szerokość ssawy | 1000 mm |
| Ilość szczotek | 2 szt. |
| Średnica szczotek | 345 mm |
| Obroty szczotek | 161 obr./min. |
| Nacisk szczotki (max) | 80 kg |
| Silnik szczotek | 900 W |
| Silnik trakcji | 500 W |
| Typ napędu | automatyczny |
| Prędkość pracy | 5 km/h |
| Nachylenie (max) | 10% |
| Silnik ssania | 580 W |
| Podciśnienie ssania | 160 mbar |
| Zbiornik czystej wody | 100 l |
| Zbiornik zanieczyszczeń | 105 l |
| Napięcie | 24 V |
| Baterie | 240 Ah |
| Masa baterii | 211 kg |
| Masa maszyny (bez baterii) | 277 kg |
| Stopień ochrony | IP23 |
| Poziom hałasu | 65,9 dB(A) |
| Długość maszyny | 1575 mm |
| Wysokość maszyny | 1320 mm |
| Szerokość (bez ssawy) | 730 mm |
| Wymiary komory baterii | dł. 520 mm / wys. 385 mm / szer. 415 mm |
| Waga brutto | 305 kg |
| Waga netto | 290 kg |
Akcesoria w zestawie
brak (cena nie zawiera akcesoriów


















Opinie
Nie ma jeszcze żadnych recenzji